Luleshitësja ia dhuron një trëndafil Butrint Imerit

Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të pëlqyer shqiptar.
Jo vetëm një djalë i talentuar dhe punëtor, por edhe mjaftë i pashëm.

Këtë e tregon edhe numri i komenteve të shumta që merr nga femrat në rrjetet e tij sociale.

Por, ai ka fansa gjithandej botës, madje edhe vajzat e vogla.
Së fundmi artisti ka postuar në llogarinë e tij Instagram një fotografi, ku shihet duke pirë kafe, ndërsa afër tij është një luleshitëse që ia dhuron atij një trëndafil.
Ndryshe, Butrinti momentalisht është beqar, pas lidhjes që pati me Kiara Titon.