Lumi B ka qenë mjaft aktiv këtë vit, me koncerte dhe krijime të reja.

Reperi ka p publikuar sot edhe këngën e tij më të re, ‘Pse m’le’.

Projekti është produkt i shtëpisë së madhe muzikore ‘Red Box’ kurse video është realizuar nga Pink Moon dhe beat-i nga Koston.

Kjo këngë e sjellë Lumin me një ritëm më ndryshe dhe këngë të kushtuar për dashurinë dhe ndarjen.

Artikulli paraprakKomiteti Ekzekutiv i LSDM-së: Deputetët të ndjekin zërin e qytetarëve
Artikulli tjetërMot me diell dhe me temperaturë deri 26 gradë