Është një futbolliste, por me bukurinë e saj mund të qëndrojë krah për krah jo vetëm me futbollin, por edhe me gratë më të bukura në botë.

Ju i njihni lojtaret, si: Alex Morgan, Laura Seselman dhe Stephanie Jimenez, të cilat konsiderohen si futbollistet më të bukura në botë.

Por, në Mal të Zi saktësisht në Podgoricë, Nikolina Cakovic duket se s’ka konkurrencë.

19-vjeçarja luan te Kombëtarja e Malit të Zi dhe shumë tifozë shkojnë në stadium vetëm për ta shikuar atë.

Artikulli paraprakAfrikë, mbi 100 milionë njerëz përballen me krizën ushqimore
Artikulli tjetërTurqia ndalon përdorimin e kriptovalutave