Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 29.

Njëra nga moderatoret më simpatike në vendin tonë Marina Vjollca sot feston ditëlindjen,.

E si mund të mungonte në këtë ditë të veçantë një urim special nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Përmes rrjetit social Instagram hip hop artisti ka zgjedhur këto fjalë për ta uruar të dashurën e saj ‘ Ditëlindja jote është rilindje për mua..Gëzuar e shtrenja ime.’

Nuk vonoi shumë dhe moderatorja ia kthen me ‘ Ti  je i shtrenjti im, te dua.