Marina Vjollca ka ndryshuar paraqitjen e saj.

Para disa ditësh Marina publikoi disa Instastory ku shihej duke prerë flokët.

Ajo më pas vazhdoi duke publikuar foto dhe video ku ishte me flokë të gjatë dhe fansat menduan se ishte vetëm një shaka.

Megjithatë para disa minutash moderatorja e dashur shqiptare ka publikuar disa imazhe nga seti i ri fotografik ku shihet e veshur me rroba ngjyrë kremi të cilat ia theksojnë lnjat trupore por vëmendjen e mori modeli i flokëve të Marinës pasi ajo u paraqit me flokë bjonde të shkurtra.

Menjëherë pas publikimit ajo pranoi pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e re.