Megjithëse Meghan Markle kohët e fundit ka zbuluar se si nënë dhe anëtare e familjes mbretërore është nën presion të jashtëzakonshëm, Dukesha raportohet se nuk dëshiron që njerëzit ta duan.

Vetëm dy javë pas publikimit të dokumentarit ‘Harry and Meghan: Aventura afrikane’, ajo deklaroi se nuk po u kërkonte njerëzve ta donin, por ta dëgjonin.

Markle nuk dëshiron t’i përmbahet protokollit mbretëror dhe formaliteteve në paraqitjet zyrtare.
“Një nga gjërat që kam kuptuar që kur jam në këtë pozitë është që njerëzit gjithmonë kanë pritshmëri nga unë. Por pse të mos jemi të gjithë të qetë, të sjellshëm dhe të lodhur, pasi në fund të ditës, ne jemi të gjitha gra. Të gjithë kemi historinë tonë dhe jam i nderuar të dëgjoj tuajin.” tha ndër të tjera Meghan.

Artikulli paraprakReal Madridi shkatërron Galatan në ‘Bernabeu’
Artikulli tjetërRritja e TikTok më nuk është si dikur