Moderatorja Luana Vjollca mahniti të gjithë me fustanin e saj të kuq ekstremisht të çarë.

Të gjithë u befasuan nga parada e saj me këtë fustan që ndau ne rrjetet sociale. Nëse ju ka mbetur fuiksim fustani dhe doni të dini sa kushton, e mësoni fare lehtë.

Faqja “What They Wering” mesa duket ka zbuluar çmimin e fustanit dhe takave.
Mesa duket fustani i kuq ka kushtuar 170 euro, ndërsa takat ose sandalet e Luanës kanë kushtuar 42 euro.

 

Artikulli paraprakErdogani e përkrah Ozilin
Artikulli tjetërRot: Politika nuk është lojë, të gjithë të marrin përgjegjësi