Policia e Kosovës ka raportuar sot se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar gjithsejtë 33 aksidente trafiku prej të cilave 12 kanë qenë me persona të lënduar ndërsa të tjerat me dëme materiale, transmeton Indeksonline.
Kurse ndaj gjithë pjesëmarrësve në komunikacion që kanë thyer rregullat e trafikut, policia rrugore ka shqiptuar 1 110 gjoba kundërvajtëse.

Artikulli paraprakSi të bëni gjumë të mjaftueshëm në pak kohë?
Artikulli tjetërSHBA inkurajon Shkupin dhe Athinën të gjejnë zgjidhje të pranueshme për të dyja palët