Një turist nga Kosova ka humbur jetën në Shkëmbin e Kavajës pasditen e sotme.

Sipas policisë ka ndërruar jetë 73-vjeçari J.B.

Dyshohet se ai është mbytur duke u larë në det.

Njoftimi i policisë: 

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.