Është shitur makina e tipit “Toyota Supra”, të cilën aktori i ndjer, Paul Walker, e përdorte në filmin e famshëm, ‘Fast & Furious’.

Ajo u ble me një vlerë marramendëse prej 550 mijë dollarë.

Kujtojmë, aktori ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare, pas një aksidenti me makinë në Kaliforni.

Artikulli paraprakBullgaria “mbylli derën” e BE për Shkupin dhe Tiranën, reagon Zaev
Artikulli tjetërKjo është mosha më e mirë për t’u martuar