17:16 | 22 Prill 2021

Foto: Instagram

Meda ka publikuar këngën e re.

Këngëtari Meda është rikthyer me projekt të ri muzikor, i cili është njëherësh i pari i tij për këtë vit, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Jeta e natës”, ndërsa këtë herë erdhi vetëm në versionin audio dhe u lansua në kanalin YouTube.

Për tekstin e këngës u kujdes Ghulo, muzikën dhe orketrimin e bëri Wirusi, ndërsa producent është EmraCom.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Medës, i cili kësaj radhe i këndon jetës së natës. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=Iyeka5Nf9ZM