Reperja Melinda Ademi ka publikuar këngën e saj më të re , transmeton Klan Kosova.

Kënga e cila quhet “Karma” brenda pak minutave të publikimit në kanalin Youtube mori mijëra klikime.

Teksti i këngës është shkruar nga vet kënggëtarja bashkë me Tonic & Denk.

Artikulli paraprakPërfundoi Kongresi i dytë i RDK-së, ja kush u zgjodh kryetar
Artikulli tjetërBDI, debat mbi dy propozim Rezolutat : “Integrimi konsensual” dhe “Vetingu”