Biondina e bukur, e cila mbrëmë vrapoi në terren gjatë ndeshjes ndërmjet Liverpoolit e Tottenhamit në finalen e Ligës së kampionëve brenda natës është bërë yll i madh.

Edhe gjatë ndeshjes numri i përcjellësve të saj në Instagram filloi të rritej marramendshëm, ndërsa gjatë natës nga 300 mijë të atëhershëm arriti në 2,3 milionë dhe po rritet pa ndërprerë.

Së shpejti u mor vesh se biondina në kostumin e larjes në të vërtetë është modelja Kinsey Wolanski dhe se është e dashura e yllit të YouTube-it, Vitaly Zdorovetsktiy, i cili në Kampionatin Botëror 2014 në finale po ashtu ka vrapuar në terren