Një dëshmitar, tregon trishtimin që kanë parë në autobusin i cili u aksidentua në autostradën Shkup -Tetovë.

Mes dhimbjes dëshmitari tregon: “Hyra brena në autobus, 8 persona i nxorra disa të gjallë e disa pa shenja jete”.

Ngjarja ndodhi ditën e mërkurë në ora 17:00 ku autobusi i ”Durmo Turs” doli nga rruga dhe ra poshtë në rrugën e vjetër në f. LLaskarcë.

Ja edhe dëshmitari si e tregon momentin rrënqethës të ngjarjes:

Live dëshmitari, tregon trishtimin që kanë parë në autobusin i cili u aksidentua në autostradën Shkup -Tetovë

Publiée par Pa Censurë sur Vendredi 15 février 2019