Leganes-Barcelona, ndeshje e vlefshme për javën e gjashtë të kampionatit spanjoll është zhbllokuar nga një magji e Philippe Coutinho.

Braziliani ka marrë një asist nga Messi dhe ka dërguar topin në rrjetë me një goditje të jashtëzkonshme fluturimthi.