Rovena Stefa ka sjell projektin e ri muzikor.
Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa e ka publikuar këngën e radhës që është baladë të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Mikja ime”, mban titullin kënga e re e saj e cila vjen pas hiteve që kanë mbetur akoma në zemrën e publikut shqiptar.
Ky projekt është i bazuar në ngjarje të vërtetë dhe teksti i kushtohet një vajze të dashuruar e të zhgënjyer nga dashuria.