24-vjeçari do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare, nga e cila do të përfitojë 5 milionë euro.
Milani është pranë një transferimi interesant.

Kuqezinjtë janë gati të nënshkruajnë me Memphis Depay,.

Lyoni e vlerëson lojtarin me 40 milionë euro.

24-vjeçari do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare, nga e cila do të përfitojë 5 milionë euro.

Rezultate imazhesh për memphis depay

Artikulli paraprakKlopp – Real Madrid, “bombë” nga Spanja
Artikulli tjetërPutin vlerëson Trumpin dhe Kimin për “samitin e pashembullt”