Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfit, në Itali.

Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta dhe të bardha.

DailyMail shkruan se jahti në të cilin po pushon Kylie kap vlerën e 250 milion dollarëve.