Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe sekretari i përgjithshëm i Qeverisë, Muhamed Zeqiri sot në konferencë për shtyp do të informojnë për thirrjet publike të cilat janë pjesë e pakos së gjashtë të masave.

Artikulli paraprakPersoni që vrau gjashtë persona në një ditëlindje ishte i mërzitur pasi nuk ishte i ftuar
Artikulli tjetërMan Utd përgatit ofertë të majme për Sanchon