Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi të Mërkurën (23.06.2021) do të marrë pjesë në “Forumin Ekonomik të Shkupit” i cili do të mbahet në hotelin Alexander Palace.

Në kuadër të forumit, Ministri do të jetë pjesë e panelit “Infrastruktura, Energjia dhe Turizmi: Promotorët e prosperitetit afatgjatë”.

Artikulli paraprakNesër regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup
Artikulli tjetërKovid 19 RMV/ Asnjë humbje jete, 13 raste të reja