Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot do të vizitojë repartin për kujdes dhe trajtim Intensiv në Klinikën Universitare për sëmundje pediatrike. Gjatë vizitës, Filipçe do të mbajë një takim edhe me udhëheqësinë e Klinikës së Fëmijëve.

Artikulli paraprakDitë zie në Kosovë, sot i jepet lamtumira Fadil Vokrrit
Artikulli tjetërSugareski inspekton ndërtimin e autostradës Kërçovë – Ohër