Miriam Cani së shpejti bëhet nënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj e kishin konfirmuar lajmin se po bëhen prindër për herë të dytë në një koncert muaj më parë

Këngëtarja tashmë po shijon muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa përmes imazheve tregon nëse ka ndryshuar në pamje.

Ajo publikoi një fotografi në të cilën shfaqet duke përqafuar vajzën, Ameli, që të dyja dukeshin shumë të lumtura në këtë mëngjes.

Miriami ishte veshur me veshje sportive, teksa nuk kishte asnjë pikë grim në fytyrë. 

Artikulli paraprakMarchisio përjeton natë të tmerrshme, grabitet nga hajdutë të armatosur në shtëpi
Artikulli tjetërOsmani: Absorbimi i sukseshëm i mjeteve të IPAS-s, shtytësi themelor i perspektivave evropiane