Çiljeta Xhilga sapo ka publikuar bashkëpunimin e ri.

Çiljeta Xhilaga ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “M’ke harru” në bashkëpunim me Mars.

Për tekstin e këngës u kujdes Mars dhe Petro Xhori, producent ishte Bo Beatz, mix/masterin e bëri Avaxus, ndërsa videoklipi është punuar nga Pro Video.

Ky është bashkëpunimi i parë i Çiljetës me këtë artiste, ajo përmes një postimi ka thënë se i përkrah gjithmonë artistët e rinj.

Më poshtë mund ta dëgjoni “M’ke harru” nga Çiljeta Xhilaga dhe Mars.

https://youtu.be/0y-bbU0WRmQ