Rusja ka diçka për t’i thënë reperit shqiptar.

Reperi i njohur Don Xhoni numëron fansa të shumtë brenda e jashtë trojeve shqiptare.

Ai ka edhe një fanse të flaktë nga Rusia, e cila madje i ka kushtuar edhe tatuazh atij, ndërsa shumë herë ia shprehu dashurinë publikisht.

Ariana Lirey përmes postimit të fundit, e pyet reperin publikisht se kur do ta publikojë këngën e tij të re.

“Hej seksi, çdonjëri dëshiron një këngë të re”, shkruan ajo, ndërsa përgjigja e Don Xhonit është “Së shpejti”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Don Xhoni është “Unë foli i fundit”.

Artikulli paraprakMbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë
Artikulli tjetërMalcom Simmons: EULEX-i dorëzoi dosje në Beograd