Pak ditë më parë ajo festoj ditëlindjen e 24-të në një festë të organizuar nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Prezantuesja e njohur Kiara Tito ka sjellur momentet e veçanta dhe festive të përmbledhura në një video.

Kiara e cila tashmë prej kohësh është larguar nga ekrani për tu fokusuar si vlogere, në këtë natë magjike për të ka patur edhe një moment të sikletshëm që ajo e ndau me adhuruesit e saj.

Kiara gjatë vallëzimit me mikeshat e saj në një moment është “tradhtuar” nga takat e larta duke u rrëzuar në dysheme, port ë cilin ajo e kaloj me shumë sportivitet.

Ndryshe, Kiara është mjaft e komentuar edhe për jetën e saj private, kohë më parë ajo u përfol për lidhjen e saj me Butrint Imerin, lidhje kjo që nuk u konfirmua asnjëherë.

https://www.instagram.com/p/B7tDy7in692/?utm_source=ig_embed