Dasma e Gjikos dhe Elitës është një nga ngjarjet më të përfolura që nga mbrëmë.
Pak muaj pasi kishin lidhur fejesë, çifti vendosën të kurorëzojnë dashurinë me martesë me një dasmë madhështore, shkruan lajmi.net.

Dasma u mbajt në ambient të hapur, ndërsa të ftuar ishin familjarët, miqtë dhe kolegët e Gjikos dhe Elitës.

Të ftuarit u argëtuan në maksimum deri në orët e vona, e dikush prej tyre kishte pirë aq shumë saqë nuk ndalej së vallëzuari.

Një nga ta ka qenë edhe reperi Ledri Vula, i cili në një video të postuar në rrjete sociale shihet teksa po vallëzonte i rrethuar me shoqëri, ndërsa këmishën gati sa nuk e kishte zhveshur fare.