Morena Taraku ka nisur të jetë aktive me kocerte.
Në atë të fundit ka zgjedhur të vishet tejet ngushtë duke marrë kështu maksimalisht vëmendjen, shkruan lajmi.net

Modelja seksi është shumë aktive në palestër, andaj rezultatet e linjave të saj trupore kanë qenë të pritshme.

Morena ishte e përfolur së fundmi sa i përket jetës së saj private, lidhjes dhe ndarjes me një iranian.

Artikulli paraprakBarcelona me vendim të pabesueshëm për lojtarin që ia “vodhi” Romës
Artikulli tjetërKomuna e Çairit renovon sistemin e ndriçimit publik