Morena Taraku ‘ndezi’ rrjetin me një fotografi të fundit.

Këngëtarja/modelja e njohur shqiptare, ka pozuar e zhveshur përballë aparatit të Norik Ukës.

Ajo e postoi imazhin në Instagram duke etiketuar fotografin dhe Sellmën e cila është kujdesur për grimin e saj.

Padyshim se sytë do të shkojnë tek gjoksi i saj të cilin ajo e ka mbuluar me duar por megjithatë një pjesë goxha e madhe shihet dukshëm.

Përveç kësaj, në pah janë tatuazhet e shumta të këngëtares të bëra gjatë viteve.

Kujtojmë që “Swag” është kënga e saj e fundit por ajo ka paralajmëruar projektin e ri i cili është gati dhe pritet të publikohet së shpejti.
https://www.instagram.com/p/B3UfkvPFfrQ/?utm_source=ig_embed