Morena Taraku është rikthyer për të tërhequr vëmendjen e fansave përmes një poze të re të publikuar në Instagram.

Modelja e shndërruar në këngëtare numëron mbi 1.2 milion ndjekës në këtë rrjet social, ku të gjithë i presin me kërshëri postimet e reja.

Dhe derisa jemi në sezonin e bikinive, ajo është kujdesur në shumë raste që të mahnite me pozat e shpërndara.

Gjatë të dielës, Morena e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar nga pishina.

Bukuroshja është e veshur me bikini bardh e zi, derisa fokusi është te pjesa e pasme e trupit të saj.

Artikulli paraprakHolanda fiton ‘dramën’ e pesë golave ndaj Ukrainës
Artikulli tjetërFshati shqiptar ku askush nuk shkon nuse, meshkujt 50-vjeç dhe beqarë