Morena Taraku ka ndarë një tjetër fotografi nga pushimet.Ka tash e një javë që Morena Taraku po kalon kohën e saj të lirë në ishujt e Tajlandës, gjatë qëndrimit të saj në Bangkok këngëtarja ka qenë mjaft aktive me postime në Instagram.

Në shumicën e të cilave ajo ka ekspozuar ndonjë pjesë të trupit, minuta më parë Morena ka publikuar një tjetër fotografi.

Këngëtarja duket mjaft tërheqëse me pozën e fundit, dhe ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente për pamjen e saj.

View this post on Instagram

💚

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on