Artistët e rinj të estradës kanë sjell bashkëpunimin e tyre të parë.

Fjala është për dyshen Sharr Braina dhe Arjan të cilët kanë publikuar projektin e ri muzikor

“Mos u bo merak”, mban titullin kënga e re e tyre e shoqëruar me një videoklip atraktiv dhe mjaft të veçantë nga ‘Boulevard Films’.

Kënga tashmë gjendet në kanalin zyrtar, Youtube ku pritet të ketë suksesin e merituar nga publiku.

Kujtojmë që Arjan Lekaj u bë më i njohur për publikun me videot e famshme “dubsmash” të publikuara në rrjete sociale.