Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Gjatë ditës do të fryjë erë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 8 gradë ndërsa ajo e ditës do të lëvizë prej 11 deri 18 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 6 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 16 gradë Celsius.

Artikulli paraprakKush është mashkulli që po e ledhaton Dhurata Dorën?
Artikulli tjetërArra, ndihmon në parandalimin e shumë sëmundjeve