Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 19 deri 23 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, meteorologët paralajmërojnë ulje të temperaturave dhe reshje të shiut.

Artikulli paraprakJa sa seksi duket Tayna, duke bërë… (foto)
Artikulli tjetërPalmer sot vizitë pune në Shkup