Moti në Maqedoni sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje shiu në orët e pasdites të cilat do të vazhdojnë edhe të hënën.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin prej 16 deri 23 gradë Celsius.

Artikulli paraprak15 demokratët që mund të garojnë kundër Trumpit më 2020
Artikulli tjetërPara apo pas dreke – kur duhet t’i hani frutat