Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite priten reshje të dobëta shiu.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 11 gradë ndërsa ajo e ditës deri 24 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë deri 24 gradë Celsius.

Artikulli paraprakBritaniku fiton tre milionë funte në lotari, blenë shtëpi, Mercedes dhe hapë biznes
Artikulli tjetërMënyrat për të mbajtur nën kontroll nivelin e sheqerit në gjak