Mozzik dhe Loredana javën që lamë pas lansuan bashkëpunimin e shumëpritur.

Dyshja sollën duetin ‘Bonnie and Clyde’, një këngë që u pëlqye jashtëzakonisht shumë, e që vazhdon të jetë një nga hitet e momentit.

Kjo këngë madje po klikohet me të madhë në Youtube, deri më tani ajo ka marrë mbi 8 milion klikime. Këtë lajm e ka ndarë me ndjekësit e tij edhe vet reperi.

Ndryshe çifti po përjetojnë momentet më të mira në lidhjen e tyre. Së fundmi ata lajmëruan se janë në pritje të një fëmije.