Siç kishte paralajmëruar, mbrëmë në mesnatë reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane.

Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon.

Ndiqeni më poshtë të plotë