Reperi i talentuar kosovar i njohur si Mozzik, shumē shpejtë do ta lansojë projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes llogarisë Instagram, ku ka postuar një fotografi dhe një datë që aludon data e publikimit të këngës së re.

Ndryshe Mozzik këtë verë nuk pati asnjë koncert muzikor, pasi këtë e kishte paralajmëruar muaj më parë, për t’iu përkushtuar projekteve të reja.