Ishte seriali Beni Affet që i bëri të njohur aktorët Kaderin dhe Muratin.

Ata pikërisht me këto role morën vëmendjen e shumë fansave anë e kënd botës, përcjell Ora Vip.

Por çifti që dashurohet në serial duket se po jetojnë një jetë romatike edhe jashtë kamerave.

Ka qenë vetë aktori, Gökberk YILDIRIM që ka postuar një foto me Kaderin në rrjetin social instagram.

Duket se dashuria që krijuan në serial, ndikoi që ata ta ruajnë dhe ta jetojnë edhe jashtë botës së filmit.

Artikulli paraprakGruaja e Lutfi Hazirit e ndryshon emrin. Kështu quhet tani…
Artikulli tjetërAdelina duket kaq elegante afër Valit me këtë fustan të gjatë