Trajneri i Tottenham Zhoze Murinjo së bashku me lojtarët arriti në Shkup, raporton TV21.

Shumë ekspertë Zhoze Murinjon e vlerësojnë si një nga trajnerët më të mirë të futbollit.

Ekipi i Murinjos Tottenahm nesër do të përballen me ekipin e Ernest Gjokës, KF Shkëndija.

Ndeshja mes Shkëndijës së Tetovës dhe Tottenhamit do të fillojë në ora 20:00. Kjo ndeshje do të luhet pa praninë e tifozëve.

https://www.facebook.com/watch/?v=838566780217485&t=0