Luana Vjollca mbrëmjen e djeshme e ka publikuar këngën e saj të re.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, e ka publkuar projektin e saj më të ri muzikor

“Pa panik” quhet kënga, titulli i së cilës rastësisht është lidhur me situatën aktuale, e Luana nëpërmjet një postimi i ka ftuar qytetarët të mos bëjnë panik por ta dëgjojnë këngën e saj të re.

“Muzik po, panik jo”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit. Kënga “Pa panik” erdhi e realizuar edhe me videoklip.