Elvana Gjata mbrëmjen e djeshme e ka kaluar duke u relaksuar në det.

Nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instastory, këngëtarja seksi shihet duke notuar në orët e vona të natës, shkruan lajmi.net

Pranë këtyre Instastory ajo ka zgjedhur të mos shkruaj asgjë, mirëpo derisa ka zgjedhur ta ndajë këtë moment me ndjekësit shihet se ka kaluar mirë.

Këngëtarja ka qenë e angazhuar këto ditë me projektin e saj të ri ‘Ku vajti’ dhe pas publikimit ka marrë lavdata të shumta dhe kënga u pëlqye shumë nga publiku.

Ky projekt muzikor për një javë u klikua 3 milion herë në Youtube.

 screenshot_26

Artikulli paraprakEdhe një martesë e fshehtë në showbiz…
Artikulli tjetërBE po tenton ndryshimin e Kushtetutës së Kosovës për Asociacionin? Kjo është e vërteta