Liga e Kampionëve do të vijojë edhe sot me disa ndeshje tejet interesante në planprogram.

Vëmendja padyshim që do të jetë në ”Allianz Arena”, aty ku Bayern Munich takohet me Atleticon me fillim nga ora 21:00.

Real Madrid ndërkohë pret Shakhtarin në ”Alfredo Di Steafo”, ku kërkon këndelljen pas humbjes në fundjavë nga Cadiz. Ky takim luhet nga ora 18:55.

Ajax është nikoqir i Liverpoolit ndërsa Manchester City luan si vendas ndaj Portos.

Më poshtë të gjitha ndeshjet që zhvillohet sot dhe oraret e tyre.