Miriam Cani ka rrëfyer detajet e shtatzënisë së dytë.

Miriam Cani ishte mysafire mbrëmë (e premte) në emisionin “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë, në koncertin e Alban Skënderajt në Prishtinë, u zbuluar se ai dhe Miriami po presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Ekskluzivisht për “Mirage”, Miriami ka treguar detajet e shtatzënisë, duke folur edhe për kurorëzimin e veçantë në Maldive.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Miriam Canit ku mund të mësoni se çfarë tha ajo.