Sërish prindër, familja e futbollistit të njohur, Granit Xhaka dhe Leonitës, së shpejti do të zgjerohet.

Lajmin e bëri të ditur vetë Xhaka, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Familja jonë e vogël është duke u rritur, mezi presim që të të shohim”, shkroi futbollisti.

Graniti dhe Leonita janë prindër edhe të një vajze të vogël.