Mbrëmë emisioni “Fiks Fare” denoncoi një grua nga qyteti i Shkodrës e cila ysht dhe shtinë fall, madje të ndihmon edhe për të ngelur shtatzënë.

Gruaja e quajtur Lali, kundrejt pagesës të cilën nuk e merrte për vete, por për 5 hoxhallarët me të cilët ajo punonte. Këta të fundit vinin nga Meka, Turqia por që jetojnë në Ulqin dhe Lalin e kishin punëtore të tyren.

Për të marr pagesën për yshtjen që bënte duhet të fliste patjetër me hoxhallarët , siç shprehet dhe ajo vetë.

Artikulli paraprakRusi 2018: Ndeshjet që do të luhen sot
Artikulli tjetërKosovarja arrestohet në Austri për terrorizëm: 15-vjeçarja planifikonte sulm me helm