Kryeministri Zoran Zaev për nesër ka caktuar takim liderësh, njoftojnë shërbimet e Qeverisë. Takimi do të mbahet nesër me fillim në ora 9 në Klubin e deputetëve.

Artikulli paraprakKumanovë, treni godet për vdekje tre persona
Artikulli tjetërOsmani: Opozita të kuptojë se vendi nuk ka të ardhme pa BE dhe NATO