Nexhat Osmani e ka publikuar këngën e re (video)

Nexhat Osmani e ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtari Nexhat Osmani e ka publikuar projektin e ri muzikor me titurll “Ma e mira”.

Ai ka ardhur në bashkëpunim me Culimusik dhe Enomin, e kënga vjen e realizuar edhe me videoklip.

Teksi është punuar nga Culimusik dhe refreni origjinal është marrë nga kënga Shyhrete Behlulit, kënga “Je ma e mira”.

Projekti u pëlqye nga publiku dhe ka filluar të marrë klikime edhe në Youtube./Lajmi.net/