Pavarësisht se tani fiton miliona euro Neymar nuk e ka harruar kurrë prejardhjen e tij, ai ka shpërthyer në lot derisa sa ka parë se ku ka fjetur përderisa ishte fëmijë, braziliani nuk mundur të përmbahet kur pa lojat e fëmijërisë.

Ylli i futbollit brazilian që këtë vit ka pasur një edicion mjaftë të mirë me skuadrën franceze PSG, ka mbetur i habitur përderisa ka qenë pjesë e një suprize.

Një televizion në Brazil ka vendosur të surprizojë Neymarin duke improvizuar shtëpinë e tij të dikurshme, shkruan “AS”.

“Ylli” brazilian që aspiron që të bëhet shumë shpejt pasuesi i Messit dhe Ronaldos ka shpërthyer në lot kur ka parë sendet dhe dhomën e tij të fëmijërisë.

Artikulli paraprakKështu do jetë moti gjatë ditës së sotme
Artikulli tjetërBëhuni gati të ndryshoni dokumentet personale, ja afati