Këngëtarja Dua Lipa mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Ibiza e Spanjës ishte destinacioni ku ajo me familjarët e afërt dhe shoqërinë kishin zgjedhur për të festuar.

Nga atje Dua ka publikuar disa pamje ndërsa shihet se kanë kaluar mjaft mirë dhe janë argëtuar shumë.

Kjo duket se ishte edhe arsyeja që ajo nuk ishte pjesë e ‘MTV VMA’ ku ishte e nominuar në disa kategori.